Na pytlácké stezce
Na pytlácké stezce

Po stopách Venci, aneb na pytlácké stezce

Vydejte se po stopách malého Venci Straky a zažijte s ním nevídaná dobrodružství. Dobrodružství, která zažíval on, když utekl od rodičů ke svému dědečkovi. Budete tak mít jedinečnou možnost poznat nekrásnější zákoutí Šumavy. Dostanete se na místa, kde se natáčela nezapomenutelná trilogie o Vaškovi a jeho příbězích.
 
Šumava je velmi krásné a oblíbené místo všech turistů. I Vy si jistě zamilujete krásu této krajiny a objevíte její kouzla. Podlehnete nejen krásné přírodě, která Vás bude obklopovat, ale také možnostem, které se Vám na Šumavě nabízejí. Procházka šumavskými lesy Vás naplní energií a sílou. Procházky si můžete zpříjemnit návštěvou různých historických památek, jako jsou hrady a zámky v blízkém okolí. Vydejte se do míst, kde malý Venca zažil krásné dětství.
 
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
84%
časově náročné
60%
adrenalin
62%
relaxace
82%
náročné fyzicky
63%
vědomosti
90%
rozhled
78%
pro děti
82%
pro dospělé
89%
nadšení
70%
pro páry
70%

Alžběta Skořepová
časově náročné 67%
adrenalin 63%
relaxace 81%
náročné fyzicky 64%
vědomosti 94%
rozhled 85%
radost 87%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.