S vojenskou tématikou
S vojenskou tématikou

Pro milovníky vojenské historie je pobyt s vojenskou tématiou ideální

Pro vojenské nadšence jsou připravené pobyty s vojenskou tématikou. Místo ubytování v hotelu na Vás čeká bývalá vojenská základna. Nečekejte vanu a luxusní koupelnu, budete se muset spokojit s hygienou v polních umývárnách a místo švédských stolů, Váš uvítá polní kuchyně. Pro ty, kteří již začátek nijak neodradil, je připraven výcvik, kterým si můžete připomenout, jaké to bylo na vojně. Pro ty, kteří na vojně nebyli, si budou moci vyzkoušet, jaké by to na vojně bylo.

V pobytu však také očekávejte odpočinek a relaxaci, abyste se vrátili domů alespoň trochu odpočatí a plní sil. Po náročném dni tak můžete očekávat možnost grilování a celovečerní zábavy. Pobyty s vojenskou tématikou jsou vhodné pro lidi, kteří v dětství toužili být vojákem, ale osud je zavedl jinak. Tímto způsobem si tak mohou vyzkoušet, jaké by to doopravdy bylo. Takže sbalit maskáčové oblečení, pevné boty a vzhůru do terénu.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
78%
relaxace
64%
vědomosti
68%
rozhled
71%
pro dospělé
87%
pro děti
22%
mrazení
72%
štěstí
64%
strach
66%
vzrušení
72%
bezmocnost
33%
pro seniory
67%

Blanka Zavřelová
pro děti 32%
pro dospělé 83%
rozhled 74%
vědomosti 77%
relaxace 77%
náročné psychicky 72%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.