V ZOO
V ZOO

Pobytem v ZOO nikdy nic nezkazíte

Pro milovníky zvířat je možné svůj pobyt přesunout do prostor zoologické zahrady. Že se Vám to zdá nemožné? Ale vůbec ne. Své dny volna, kdy si toužíte odpočinout, můžete strávit v hotelu, který Vám nabízí výhled přímo na zoologickou zahradu. Poskytne Vám tak jedinečnou příležitost zapomenout na Vaše každodenní problémy a starosti a vychutnat si každou chvilku Vašeho života. V hotelu na Vás čeká nejenom výhled na zoologickou zahradu, ale je pro Vás také připravená vířivá vana, sauna a různé druhy masáží. V podvečer se můžete vydat na procházku městem či na návštěvu samotné zoologické zahrady.
 
Po příjezdu do hotelu Vás pracovníci zavedou do Vašeho pokoje, dají Vám veškeré potřebné instrukce společně s kartou pro neomezený vstup do přilehlé zoologické zahrady. A Váš neobyčejný pobyt právě může začít.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
radost
94%
vědomosti
71%
dovednosti
75%
zručnost
78%
štěstí
66%
zábavnost
61%
relaxace
80%
náročné fyzicky
63%
pro dospělé
76%
rozhled
40%
pro děti
70%

Michaela Sobotková
zručnost 77%
dovednosti 82%
vědomosti 72%
radost 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.